Informacje o kursie

Kurs rozpoczyna siÄ™ od zajęć teoretycznych, na których przyszli kierowcy

zaznajamiajÄ… siÄ™ z zasadami ruchu drogowego oraz otrzymujÄ… od instruktorów

wiele praktycznych wskazówek i porad. Szkolenie odbywa siÄ™ przy użyciu

multimedialnych materiaÅ‚ów pomocniczych, które uÅ‚atwiajÄ… i zwiÄ™kszajÄ…

przyswajanie wiedzy.

Po zakończeniu części teoretycznej umawiamy się na zajęcia praktyczne.

​

Po zrealizowaniu szkolenia praktycznego, zdaniu egzaminu wewnÄ™trznego (teoretycznego i praktycznego), profil kandydata na kierowcÄ™ (PKK) zostaje uzupeÅ‚niony i zwolniony, od tego momentu można zapisać siÄ™ na egzamin paÅ„stwowy w WORD (Wojewódzki OÅ›rodek Ruchu Drogowego).

Podczas trwania caÅ‚ego kursu, kÅ‚adziemy szczególny nacisk na wysoki poziom nauczania zarówno części teoretycznej jak i praktycznej. Dodatkowo liczy siÄ™ dla nas to, aby szkolony przez nas kursant byÅ‚ perfekcyjnie przygotowany nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do późniejszego samodzielnego prowadzenia samochodu.

Cena kursu kat. B to 2500 zł.

Kurs obejmuje:

- 30 godzin zajęć teoretycznych

- 30 godzin zajęć praktycznych

- kurs ratownictwa medycznego z możliwoÅ›ciÄ… ćwiczenia na fantomach (wspóÅ‚pracujemy z ratownikami medycznymi, którzy prowadzÄ… profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy)

- materiały do nauki (podręcznik i płyta z testami)

Nasze dodatkowe atuty:

Posiadamy dwa symulatory - symulator jazdy i symulator zderzeÅ„. Symulator zderzeÅ„ ma za zadanie uÅ›wiadomić i pokazać kursantowi, jakie przeciążenie jest w trakcie zderzenia czoÅ‚owego. Warto podkreÅ›lić, że dysponujemy również tzw. trolejami, czyli symulatorami poÅ›lizgu montowanymi w miejscu tylnych kóÅ‚, dziÄ™ki którym samochód jest wprowadzany w ruch boczny przy bardzo maÅ‚ej prÄ™dkoÅ›ci. Zadaniem kierowcy jest wyczucie zbliżajÄ…cego siÄ™ uÅ›lizgu tylnej osi pojazdu i zapobieżenie mu.

​

Istnieje możliwość wynajęcia symulatora.

​

OpÅ‚at za kurs można dokonywać w ratach rozÅ‚ożonych na czas trwania szkolenia (pÅ‚atnoÅ›ci przyjmujemy w gotówce,przelewem na Numer konta bankowego:    24 1090 2590 0000 0001 4492 7847

nie ma możliwości płacenia kartą).

IMG_20200504_155220397_edited.jpg