SzkoÅ‚a Jazdy Drift prowadzi profesjonalne szkolenia w zakresie kursu prawa jazdy kategorii B. Posiadamy Å›wietnie wyszkolonÄ… kadrÄ™ instruktorów, którzy dziÄ™ki swojemu doÅ›wiadczeniu oraz indywidualnemu podejÅ›ciu do każdego kursanta umożliwiajÄ… bezstresowe i skuteczne przyswojenie wiedzy teoretycznej oraz zdobycie umiejÄ™tnoÅ›ci praktycznych.

Kursy nauki jazdy prowadzone sÄ… w sposób rzetelny, natomiast zajÄ™cia praktyczne odbywajÄ… siÄ™ w krótkich odstÄ™pach czasu. DziÄ™ki temu zdobÄ™dziesz umiejÄ™tnoÅ›ci niezbÄ™dne do zdania egzaminu na prawo jazdy, a w przyszÅ‚oÅ›ci do bezpiecznego i samodzielnego prowadzenia  auta.

Jako jedyna szkoÅ‚a nauki jazdy w naszym województwie oraz jedna z nielicznych w Polsce dodatkowo gwarantujemy inne atrakcyjne metody szkoleniowe w postaci  symulatora jazdy i symulatora zderzeÅ„. Symulator jazdy miejskiej jest bardzo przydatny w przygotowaniach do uczestnictwa w prawdziwym ruchu drogowym. Za pomocÄ… tego urzÄ…dzenia możesz w prosty i bezstresowy sposób sprawdzić swoje umiejÄ™tnoÅ›ci poruszania siÄ™ w ruchu ulicznym oraz znajomość przepisów. Natomiast symulator zderzeÅ„ uÅ›wiadomi i pokaże Ci, jakie przeciążenie nastÄ™puje w trakcie zderzenia czoÅ‚owego. Na wÅ‚asnej skórze możesz przekonać siÄ™, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeÅ„stwa podczas jazdy samochodem.

​

Warto podkreÅ›lić, że jedna z naszych instruktorek (pani Ania) jest dyplomowanym instruktorem techniki jazdy. Pani Ania w profesjonalny sposób zapozna CiÄ™ z jazdÄ… na tzw. trolejach, czyli symulatorach poÅ›lizgu montowanych w miejscu tylnych kóÅ‚, dziÄ™ki którym samochód jest wprowadzany w ruch boczny przy bardzo maÅ‚ej prÄ™dkoÅ›ci. Podczas jazdy na trolejach możesz poznać, jak zachowuje siÄ™ auto w trakcie poÅ›lizgu nadsterownego*, zrozumiesz, jak ważna jest prawidÅ‚owa praca rÄ…k na kierownicy i dozowanie prÄ™dkoÅ›ci obrotowej kóÅ‚ osi przedniej.

Jazdy odbywajÄ… siÄ™ w samochodzie marki Hyundai i20, co jest nie bez znaczenia, ponieważ takich samych aut używajÄ… egzaminatorzy WORD podczas egzaminu paÅ„stwowego.

​

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań możesz się z nami skontaktować drogą telefoniczną lub mailową.

* Nadsterowność polega na tendencji do "uciekania" tyłu pojazdu na zewnątrz zakrętu i skłonności do zjeżdżania przodu w kierunku środka zakrętu.