Kursy dodatkowe i doszkalajÄ…ce:

JeÅ›li robisz kurs w innym oÅ›rodku i nie jesteÅ› zadowolony lub nie zdaÅ‚eÅ› egzaminu, przyjdź do nas! Nasi instruktorzy w profesjonalny sposób poprowadzÄ… Ciebie przez skomplikowane           skrzyżowania, skorygujÄ… najczęściej popeÅ‚niane bÅ‚Ä™dy, a wtedy zdanie egzaminu bÄ™dzie dla Ciebie formalnoÅ›ciÄ….

Jeśli zdecydujesz się na dokończenie kursu w naszej szkole, odbierz z poprzedniego ośrodka oryginał karty ucznia i poproś o zwrot numeru PKK (profil kandydata na kierowcę). Na podstawie tych dokumentów możesz dokończyć kurs u nas.

Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B od dłuższego czasu, a nie masz wystarczającej praktyki w kierowaniu pojazdem, to zapraszamy na jazdy doszkalające. Nie ryzykuj i nie decyduj się na samodzielną jazdę samochodem bez wcześniejszego przygotowania, niekiedy wystarczą tylko dwa spotkania z naszym instruktorem, abyś mógł bezpiecznie wyjechać w trasę.

(Istnieje możliwość umówienia się z instruktorem w dogodnym dla Ciebie miejscu).